Thursday ,09 December 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ЛИНК) Велешта – Вардар
(ЛИНК) Велешта – Вардар

(ЛИНК) Велешта – Вардар

Дуелот во Велешта започнува од 15 часот, а Вардар ќе се обиде да стигне до втората победа во низа.

Овој дуел ќе имате можност да го проследите преку директен видео стрим ОВДЕ.