Saturday ,10 April 2021
Последни:
Home > Tag Archives: slid

Tag Archives: slid

Дерби во сеха лигата ! Вардар е домаќин на Загреб

vardarfans vardar na vrvot na tabelata

По подолго време во спортскиот центар Јане Сандански ќе имаме можност да проследиме дерби натпревар во рамките на сеха лигата. Утре со почеток од 17:45 часот во нашата арена гостува екипата на Загреб. Во наредниве пет дена Вардар ќе одигра дури три дуели во ова натпреварување. Противниик кој е добро познат за нас и за кој може да се кажат ... Read More »