Thursday ,13 August 2020
Последни:
Home > Останати спортови > Одбојка > (Фото) Од дуелот Вардар – Лешок
(Фото) Од дуелот Вардар – Лешок

(Фото) Од дуелот Вардар – Лешок

Одбојкарите на Вардар играат одлично сезонава, по четири одиграни натпревари имаат исто толку победи и заедно со Струмица имаат максимален ефект по четири одиграни кола. Вардарци изминатиов викенд одиграа натпревар против Лешок, неколку фотографии од oвој дуел.

Фото:
24058760_10210832194941197_7466137825608751094_n 24058812_10210832196821244_95084742785839874_n 24058969_10210832195861220_2411794781970283139_n 24059237_10210832195941222_7806667593319193776_n 24129538_10210832194901196_3460230020646843578_n 24177038_10210832195901221_2053566180506173180_n