Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > Фотогалерии

Фотогалерии

(ФОТО) ЖРК Вардар со подароци за најмладите членови

414354826_1062278598185304_5929519092095160693_n

*Преземено од официјалната страница на ЖРК Вардар #НовоГодишнаЗабава Најмалите членови на Ракометни школи на ЖРК Вардар добија пригодни новогодишни подароци и ранчињаБеше организиран и коктел за успешно завршената 2023 година   Read More »

(ФОТО) Две победи ФК Вардар против Грозданоски во гости

f7

Викендов, двете екипи на  Фудбалскиот клуб  Вардар генерација 2009 и 2008 година гостуваа во населбата Илинден, тие  ги совлада екипите на ФК Грозданоски во Регионалната лига. *Повеќе фотографии достапи на Вардар фанс на следниот ЛИНК! Read More »