Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > Tag Archives: slidr

Tag Archives: slidr

Вардар може службено да го добие мечот со Фленсбург, неизвесно е и гостувањето кај ПСЖ

151649949_10160295926330348_2343424686447424988_o

Вардар до крајот на групната фаза во Лигата на Шампионите треба да одигра уште седум натпревари, по што ќе биде познат конечниот пласман на екипите во двете групи. Многу е реално, црвено-црните со службен резултат да го добијат натпреварот против Фленсбург. Градот Флензбург во Германија е доста погоден од новиот бран на ковид-19 и од мутациите од таканаречениот „британски сој“, па така, медиумите ... Read More »