Saturday ,02 December 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2011 одигра нов натпревар во Детската Лига
(Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2011 одигра нов натпревар во Детската Лига

(Фотогалерија) ФК Вардар генерација 2011 одигра нов натпревар во Детската Лига

Генерацијата 2011 на ФК Вардар во текот на вчерашниот ден одигра натпревар во новото коло од Детската Лига на ФФФ. Погледнете фотогалерија од дуелот со екипата на Сарај Старс.

305360433_137233019063793_881099885528289027_n 305579663_137232832397145_748041582792148088_n 306960283_137234025730359_8426176633806199658_n 310003214_137234505730311_8601008516860345857_n 310116477_137234395730322_5412111235758236252_n 312142363_137235205730241_4346290795678108742_n 312481469_137232722397156_1377751809694373477_n 312496204_137233429063752_3153025992128019522_n 312528444_137234279063667_6320791005108532254_n 312552581_137233835730378_3074547449864151566_n 312562534_137233215730440_4011384663164430066_n 312597797_137235129063582_2878096172223547446_n 312599809_137232725730489_659258543336305538_n 312617277_137233945730367_7169489895076583210_n 312712081_137232785730483_6473626737344299025_n 312712704_137233345730427_6292179321128626429_n 312714075_137235065730255_2246414818335091236_n 312715902_137234799063615_9006193535313172352_n 312717743_137234695730292_1901730849757383051_n 312723243_137232859063809_7351763672757274375_n 312727320_137234929063602_1439778050064248434_n 312727766_137233125730449_5701440502198654931_n