Thursday ,09 February 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > У-19 > (Фотогалерија) Младинците убедливи со ГФК Охрид
(Фотогалерија) Младинците убедливи со ГФК Охрид

(Фотогалерија) Младинците убедливи со ГФК Охрид

Младинците на ФК Вардар викендов беа домаќини на ГФК Охрид, на оваа средба дојдовме до висока победа.

1 2 3 4 5 6 311975465_135968455856916_4428117790718898229_n 312043830_135968332523595_7736147358474080808_n 312046736_135969445856817_1782212976200870425_n 312049604_135969239190171_6615997122128271043_n 312053062_135968702523558_6355461565051251176_n 312062563_135969045856857_1759200880298451519_n 312108652_135968659190229_4704702846258569451_n 312183542_135969099190185_7931065783367765019_n 312200052_135969555856806_1486476377861829271_n 312212909_135968969190198_4890015272029220426_n 312232110_135968492523579_5222981974955199171_n 312233876_135968739190221_6017061081215429188_n 312250674_135968349190260_6034147299174346833_n 312252589_135968589190236_7268412941659091700_n