Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-17 > (Фотогалерија) Пионерите ја пречекаа Брегалница во последното есенско коло
(Фотогалерија) Пионерите ја пречекаа Брегалница во последното есенско коло

(Фотогалерија) Пионерите ја пречекаа Брегалница во последното есенско коло

Викендов, пионерите на ФК Вардар  на „Локомотива“ ја пречекаа екипата на штипска Брегалница, на оваа средба двата тима ги поделија бодовите, дуелот заврши реми 1-1 (1-1).

1 2 3 4 5 6 7 8 9 317929717_149636871156741_7947968102541433848_n 317994974_149636627823432_8848852431767530692_n 318005173_149636194490142_6805387136221384384_n 318019141_149636681156760_2326583796010888296_n 318078109_149636591156769_2208946644341816235_n 318299693_149636831156745_8316764366053458788_n