Tuesday ,23 July 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Одбојка > ЖОК Вардар ЕМ незапирлив 4/4 во лигата

ЖОК Вардар ЕМ незапирлив 4/4 во лигата

ЖОК Вардар ЕМ во 2.лига за сениорки дојде до четврта победа на исто толку одиграни средби. На својата официјална страница тие објавија за овој меч:

fb_img_1636884334470

ЧЕТВРТА ПОБЕДА на четвртиот натпревар на нашата сениорска екипа
ЖОК ВАРДАР ЕМ – ОК Ускана 3:1
Браво ❤️ девојки