Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Да го бодриме ФК Вардар кон нови победи!
Да го бодриме ФК Вардар кон нови победи!

Да го бодриме ФК Вардар кон нови победи!

Да го бодриме ФК Вардар кон нови победи! Утре нашиот тим игра натпревар од шестото коло во ПМФЛ, противник е тимот на Хоризнот од Турново. По пауза од два натпревари се враќаме на нашиот стадион. Дојдете утре да го бодриме ФК Вардар кон нови победи, успеси, и задржување на првата позиција, каде што и ни е местото. Влезниците се по цена од 100 денари.

Натпреварот започнува во 16 часот на Арената Филип II.