Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Вардар ген.2007 со нова победа во регионалната лига
(Фотогалерија) Вардар ген.2007 со нова победа во регионалната лига

(Фотогалерија) Вардар ген.2007 со нова победа во регионалната лига

Викендов на  домашен дуел од регионалната лига,  избраниците на Влатко Колев, фудбалските надежи од  ФК Вардар ген.2007 беше домаќин на ФК КУЛ.  По една борбена и динамична средба дојдовме до  победа со резултат 2-0 (1-0). Во продолжение фотографии од овој натпревар во регионалната лига.

0 2 3 4 4e 5 276291728_10221210318069715_759331883246508586_n 277173913_10221210315629654_2663165287701126501_n 277174934_10221210309949512_7069333838160286747_n 277224492_10221210320989788_9083247902119593992_n 277299428_10221210314349622_5756930075231185481_n 277304251_10221210332550077_3737607915837715366_n 277352391_10221210315189643_1352751737151967430_n 277354674_10221210311109541_3003919704591549156_n 277520085_10221210311909561_3541927307506360954_n 277564056_10221210314189618_995048409910642975_n 277575135_10221210334030114_2862772508139607828_n 277577893_10221210319389748_3587592659585107359_n 277580975_10221210336670180_7518532443426847723_n 277680900_10221210322469825_3038244685670996484_n 277748181_10221210330830034_3392336098664426910_n 277811549_10221210325109891_70930432060874064_n