Sunday ,18 November 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер. “2005“ одигра два меча во детската лига
(Фотогалерија)  ФК Вардар генер. “2005“  одигра два меча во детската лига

(Фотогалерија) ФК Вардар генер. “2005“ одигра два меча во детската лига

2 3Вардар генерација родени “2005“ година во вчерашното коло на детската лига забележаа една победа и еден пораз. Противници на двете екипи беа екипите на Башкими и Смиљковци. Со Кумановчани одигравме 1-3, а впечатокот за оваа генерација го подобривме на мечот со Смиљковци каде однесовем победа од 3-2.

1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21