Thursday ,25 July 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Генерација 2009 одигра нови контролни дуели со екипата од Струга
(Фотогалерија) Генерација 2009 одигра нови контролни дуели со екипата од Струга

(Фотогалерија) Генерација 2009 одигра нови контролни дуели со екипата од Струга

Генерацијата 2009 на ФК Вардар ордигра два добри натпревари против екипата на Јанг Тим од Струга кои ги доби во своја корист. Изминатиов викенд на Академијата гостин на ФК Вардар беше тимот од Струга. Нашите млади надежи под водство на Миле Крстев покажаа допадлив фудбал и поголема желба од противникот за победа.

Во продолжение погледнете ја фотогалеријата од двата натпревари.

0 1 3 4 5 172041314_10219455013148189_3170456094494173827_n 174229935_10219455013348194_151169254191800519_n 178231690_10219455011788155_434213444674835910_n 178368910_10219455013628201_6157628588362075871_n 178383047_10219455016428271_2675716280011649562_n 178400606_10219455010868132_3807921785626262530_n 178473876_10219455010748129_7482362332078410203_n 178611254_10219455014268217_5833583262464926983_n 178776490_10219455010908133_2291740947093508212_n 178850867_10219455016908283_3967202305666252166_n 178856000_10219455009668102_3152437174291519388_n 179025462_10219455017028286_5217039601002750296_n 179126176_10219455014188215_6087569389909360845_n 179230758_10219455014108213_8188887646296438764_n 179367773_10219455012548174_582545922051963067_n 179669945_10219455012908183_5728838467153170882_n 666666666666666666666666666666666666666666666666

1 2 3 4 5 06-16-2020-10-18-42 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56