Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Генерацијата 2009 на ФК Вардар одигра натпревар со Куманово, во рамките на детската лига
(Фотогалерија) Генерацијата 2009 на ФК Вардар одигра натпревар со Куманово, во рамките на детската лига

(Фотогалерија) Генерацијата 2009 на ФК Вардар одигра натпревар со Куманово, во рамките на детската лига

Изминатиов викенд, генерацијата 2009 на ФК Вардар во рамките на детската лига на ФФМ одигра натпревар против екипата на Куманово. Црвено-црните имаа водство по првото полувреме од 1:0, додека во вториот дел противникот успеа да израмни и да ги постави конечните 1:1.

Фотогалеријата од овој натпревар можете да ја погледнете во продолжение.

1 2 3 4 5 277222384_4941850339195106_4775751297002627849_n 277224128_4941849082528565_1207274247771038733_n 277227839_4941849645861842_3396089635188169225_n 277227870_4941849529195187_7574030854861221401_n 277245223_4941851169195023_427786482322219206_n 277246905_4941849229195217_2966371149892494189_n 277250354_4941850209195119_6837210054759553805_n 277250868_4941851389195001_115090979911296123_n 277251637_4941851062528367_705020580151517919_n 277303878_4941851742528299_7811673407952015172_n 277307812_4941850245861782_7869001502298404966_n 277310344_4941850492528424_41794740123740798_n 277349813_4941850195861787_916819457280374504_n 277350853_4941849752528498_6958854396570113276_n 277354492_4941849555861851_8524248526909876202_n 277354703_4941851072528366_8913992814845701425_n 277357145_4941850125861794_8453088957422344205_n 277438655_4941850702528403_8393850972720984510_n 277439603_4941849335861873_5315706822454358538_n 277442534_4941850605861746_8155215294965490745_n 277466357_4941851759194964_2024605019967067929_n 277535016_4941849299195210_2700462986939707031_n