Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (Фотогалерија) Победа за пом.пионери против тимот на Работнички
(Фотогалерија) Победа за пом.пионери против тимот на Работнички

(Фотогалерија) Победа за пом.пионери против тимот на Работнички

Помладите пионери на ФК Вардар го добија дербито во 4.првенствено коло. На домашен терен нашите млади надежи во градското дерби минимално го победија тимот на Работнички. Извештајот од натпреварот можете да го прочитате на линкот, ТУКА.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар кој се одигра на Хиподром.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 16 17 18 19 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 38 39 40 41 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 55 56