Wednesday ,12 December 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > У-17 > (Фотогалерија) Успешен пролетен старт за пионерите на ФК Вардар, кои беа подобри од Пелистер
(Фотогалерија) Успешен пролетен старт за пионерите на ФК Вардар, кои беа подобри од Пелистер

(Фотогалерија) Успешен пролетен старт за пионерите на ФК Вардар, кои беа подобри од Пелистер

Пионерите на ФК Вардар со тримф го стартуваа пролетниот дел од сезоната, откако на домаше терен беа подобри од екипата на Пелистер. Нашите млади надежи победија минимално со 1:0 со погодокот на Давид Ристовски.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20