Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Арената се полни, шалови во две бои

(ФОТО) Арената се полни, шалови во две бои

20930987_10210160642154723_1297760500_oАрената на Вардар се полни од минута во минута. Пред стадион е видлив голем број на полициски службеници. Пред стадионот можат да се забележат и шалови во боите на двата клуба.

Навивачите се спремни, се надеваме дека и фудбалерите на Вардар за една голема фудбалска вечер. Пренос од овој натпревар на ТВ Нова.