Saturday ,04 December 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Којашевиќ
Среќен роденден Којашевиќ

Среќен роденден Којашевиќ

Денеска свој роденден прославува крилниот играч на ФК Вардар Дамир Којашевиќ. “Вардар фанс” му го честита роденденот на црногорецот, му посакува многу здравје и пред се успех во кариерата. Исто така му посакуваме и долго европско фудбалско лето со тимот на Вардар.

Среќен роденден Дамир!