Thursday ,30 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > У-16 > (ТАБЕЛИ) Младинците на ФК Вардар се единствените кои се конкурентни во борбата за титулата

(ТАБЕЛИ) Младинците на ФК Вардар се единствените кои се конкурентни во борбата за титулата

rr

После одиграното 14.коло во Супер Лигата правиме преглед на табелите во сите четири младински лиги. Младинците на Вардар се единствените кои се конкурентни во борбата за освојување на Шампионската титула.

Помлада пионерска Супер лига

pomladi

Пионерска Супер лига

pioneri

Кадетска Супер лига

kadeti

Младинска Супер лига

mladinci