Monday ,22 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) Генерација 2009 „тестираше“ со екипата на Форца
(ФОТО) Генерација 2009 „тестираше“ со екипата на Форца

(ФОТО) Генерација 2009 „тестираше“ со екипата на Форца

Вчера, на теренот на Академијата, пријателски натпревар против екипата на Форца одигра генерацијата 2009. Победникот беше решен со голови во вториот дел, откако Форца се покажа како подобар противник.

Погледнете фотографии од натпреварот кој се одигра на Академија.

212845313_4112535958793219_2678277257557143497_n 213229524_4112536442126504_6220304436464828572_n 213466043_4112537305459751_1529414250784226849_n 213587634_4112535748793240_847405788136564083_n 213979008_4112536238793191_1279438120009644300_n 214129738_4112535305459951_7857930555442229415_n 214202835_4112534362126712_9171182948044836493_n 214230609_4112536768793138_7900763902762243137_n 214366665_4112537702126378_140668195885915535_n 214487035_4112537838793031_6585857679992468908_n 214511549_4112535532126595_3006637047241710038_n 214676863_4112536835459798_7465198060887911041_n 214705283_4112537042126444_6449213597281719078_n 214811772_4112536562126492_2655311133789085513_n 214834692_4112538082126340_1043975122718233342_n 214835303_4112537955459686_262619989632441012_n 214958235_4112536382126510_1760572582970245599_n 214988431_4112534422126706_1530018019505414170_n 215285136_4112536185459863_92171724050994834_n 215314206_4112535355459946_8378698024836424923_n 215803550_4112537252126423_6528634989579117101_n 216358741_4112537118793103_3818932133986262996_n