Tuesday ,13 April 2021
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > (Фотогалерија) Во младинска кошаркарска лига “ВАРДАР” се одига 2.коло
(Фотогалерија) Во младинска кошаркарска лига “ВАРДАР” се одига 2.коло

(Фотогалерија) Во младинска кошаркарска лига “ВАРДАР” се одига 2.коло

Во СРЦ Кале поточно во мала сала овој викенд се одигра второто коло од втората сезона на Младинска кошаркарска лига “ВАРДАР” која е во организација на КК Вардар. На програмата беа три натпревари во кои младите кошаркарски надежи си ги одмерија силите, во продолжение неколку фотографии од овие дуели.

0 0i 1 2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 23 24 25 26 27 28 29 33