Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > Среќен роденден Јованчев
Среќен роденден Јованчев

Среќен роденден Јованчев

Денес свој роденден прославува тренерот на првиот тим на кошаркарскиот тим Вардар, Јованчев Александар. Редакцијата на Вардар фанс му посакува здравје, среќа и успехи да го врати црвено-црниот тим во елитата.

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН АЛЕКСАНДАР!