Monday ,04 March 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Одбојка > Среќен роденден Василевска Марија
Среќен роденден Василевска Марија

Среќен роденден Василевска Марија

Денес својот 18-роденден, односно полнолетство слави играчот на новиот одбојкарски прволигаш, ЖОК Вардар ЕМ, црвено-црната надеж Марија Василевска. Средниот блокер на вардаровиот тим е македонска репрезетативка во младинска конкуренција, редакцијата на Вардар Фанс и посакува среќен роденден.

s

СРЕЌЕН РОДЕНДЕН МАРИЈА!!!