Tuesday ,23 July 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Одбојка > (ФОТО) Одбојкарките на Вардар се подготвуваат за дуелот од Првата лига со Работнички
(ФОТО) Одбојкарките на Вардар се подготвуваат за дуелот од Првата лига со Работнички

(ФОТО) Одбојкарките на Вардар се подготвуваат за дуелот од Првата лига со Работнички

Екипата на ОК Вардар-Жени се подготвува за следниот предизвик во сениорската одбојкарска ПРВА ЛИГА  која ги очекува овој викенд. Црвено-црните дами кои се подмладени оваа сезона на домашен терен ја очекуваат екипата на Работнички, дуелот е закажан за во сабота со почеток во 18-00 часот.

odbojka-1 odbojka-2 odbojka-3 odbojka-4 odbojka-5 odbojka-6 odbojka-7 odbojka-8 odbojka-9 odbojka-10 odbojka-11 odbojka-12 odbojka-13 odbojka-14 odbojka-15 odbojka-16 odbojka-17