Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > Останати спортови > Кошарка > КК Вардар врши уписи на нови членови

КК Вардар врши уписи на нови членови

Кошаркарскиот клуб Вардар врши уписи на нови членови. Млади момци и девојки кои сакаат да бидат дел од најдобрата кошаркарска младинска екипа во земјава. Повеќе информации на банерот во продолжение.

fb_img_1630312876993