Tuesday ,28 March 2023
Последни:
Home > Останати спортови > Одбојка > ЖОК Вардар ЕМ гостува денес во Струмица

ЖОК Вардар ЕМ гостува денес во Струмица

277747893_701922847894175_2072793996288093899_n

Лидерот во втората сениорска одбојкарска женска конкуренција, нашиот ЖОК Вардар ЕМ викендов го очекува ново возбудување во лигата. 

Вардарки се гости во ова 16.коло, ние гостува во Струмица, кај тимот на ОК Виктори Волеј. Натпреварот е закажан за денес (2.април).

Дуелот во салата „КГС Партизан“ е закажан со почеток во 16-00 часот.