Wednesday ,17 July 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (СТРИМ) РК Кузман Вардар – РК Вардар (кадети)
(СТРИМ) РК Кузман Вардар – РК Вардар (кадети)

(СТРИМ) РК Кузман Вардар – РК Вардар (кадети)

Денес со почеток од 17:30 часот во рамките на 17.коло во кадетската ракометна лига, Вардар гостува кај екипата на Кузман Вардар.

Натпреварот ќе се одигра во спортската сала „Гоце Делчев“ во населбата Илинден.

Стрим од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.