Monday ,22 April 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ФОТО) Вардарци тренираа во Нашице
(ФОТО) Вардарци тренираа во Нашице

(ФОТО) Вардарци тренираа во Нашице

„Лесен“ тренинг за вардарци пред вечерашниот натпревар од  регионалната СЕХА  Гаспором лига  против  тимот на Нексе. Средбата во Нашице , Хрватска за почнува во 20-00 часот, од истата ќе има  можност да се гледа директен преност на МТВ.
274306044_353855943414993_1528556698714770151_n 274250679_353855946748326_1511293428504008537_n 274221115_353855933414994_5069205851958639776_n 274215424_353855950081659_1245505210541590719_n 274199628_353855893414998_7538194803490553780_n 274137155_353855936748327_4024334375439028432_n 274172652_353855960081658_5817143798630798774_n 274173234_353855903414997_7352345312747855823_n