Wednesday ,16 January 2019
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Среќен роденден Бесар Исени
Среќен роденден Бесар Исени

Среќен роденден Бесар Исени

Денеска нашиот фудбалер Бесар Исени полни 21 година, тој во Анталија го прослави својот роденден со остатокот од тимот. Исени е роден во Скопје на денешен ден во 1997 година. Тој е актуелен младински репрезентативец на Македонија. 

Среќен роденден Бесар!