Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Директен линк од Кратово утре на официјалниот сајт

Директен линк од Кратово утре на официјалниот сајт

zzz

По натпреварите во Турција, утре љубителите на Фк Вардар, ќе може да го проследат натпреварот против Силекс во Кратово директно на официјалната веб страна на Вардар (фквардар.мк)
Ова ќе биде одлична вест, за сите кои не се во можност да патуваат за Кратово,
да го проследат својот миленик.
Натпреварот започнува во 14 часот.