Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Вардар гостува кај Силекс, директен пренос на МТВ-3
Вардар гостува кај Силекс, директен пренос на МТВ-3

Вардар гостува кај Силекс, директен пренос на МТВ-3

Денес на програмата е заостанатото 15.коло во ПМФЛ, во кое ФК Вардар ќе гостува во Кратово кај екипата на Силекс,

Натпреварот ќе се одигра на градскиот стадион во Кратово со почеток од 13:00 часот.

Директен пренос од натпреварот ќе можете да проследите на МТВ-3