Saturday ,15 June 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Фотогалерија) Пом.пионери на Вардар триумфално со Брегалница
(Фотогалерија)  Пом.пионери на Вардар триумфално со Брегалница

(Фотогалерија) Пом.пионери на Вардар триумфално со Брегалница

Викендов, помладите пионери на ФК Вардар беа домаќини на ФК Брегалница од Штип. На оваа пријателска средба до победа со резултат 2-0 (2-0) со одлична игра дојдоа момците во црвено-црни дресови.

1 2 3 4 4r 5 6 7 9 11 12 15 17 18 274369368_10221025629332612_6736332009939298462_n 274376209_10221025643732972_140518169268438399_n 274384803_10221025640252885_4284479288865721717_n 274449512_10221025636492791_8184063835857389683_n 274471878_10221025634092731_4000399669617993087_n 274472577_10221025631692671_4310255891386058791_n 274478888_10221025633612719_2683179905020811423_n 274488374_10221025642772948_7594220255327439106_n 274499591_10221025632172683_2172749722383241817_n 274501908_10221025637292811_8297847731160748853_n 274520114_10221025628172583_8969848534359791341_n 274522516_10221025635532767_477368693536916401_n 274522577_10221025637732822_7622679689145668798_n 274585564_10221025635932777_4971835330776672054_n 274645163_10221025629452615_5192543905449211254_n 274661276_10221025629652620_5816029804526821509_n 274684636_10221025638932852_1071660524663978211_n