Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Фотогалерија) Којашевиќ ја “сруши“ Победа, Комити во елемент
(Фотогалерија) Којашевиќ ја “сруши“  Победа, Комити во елемент

(Фотогалерија) Којашевиќ ја “сруши“ Победа, Комити во елемент

Вардар потешко од очекувањата стигна до нова победа во ПМФЛ. Иако се до 85 минута нашиот тим имаше негатива од еден гол, сепак, на крај нашите момци се радуваа на нова победа со победоносниот гол на Којашевиќ во 94 минута. Вистинско уживање беше вчерашото присуство на Комити кој со песна 90 минути ги бодреа вардарци, имаа неколку парали и пиротехника. Фотогалеријата од овој меч во продолжение.
vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov vardarfans-fkv-gogov