Friday ,19 April 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Фотогалерија) Македонија Ѓ.П ги победи младинците на РК Вардар Јуниор
(Фотогалерија) Македонија Ѓ.П ги победи младинците на РК Вардар Јуниор

(Фотогалерија) Македонија Ѓ.П ги победи младинците на РК Вардар Јуниор

Младинците на РК Вардар Јуниор загубија во рамките на третото коло од младинската лига. Македонија Ѓ.П беше поуспешен на овој натпревар забележувајќи победа со резултат 21:33. Ова беше втор пораз за оваа екипа на Вардар, која има и една победа.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

14570481_1141586209221557_9018642283035916479_n 14581533_1141585855888259_3499363546095865039_n 14590275_1141585592554952_8808801969710791279_n 14595593_1141583372555174_3984119717835260645_n 14600963_1141587032554808_2753507618969032969_n 14606533_1141584319221746_6544279508844045053_n 14639745_1141586695888175_6940260805643608967_n 14639896_1141585549221623_5902551897694890269_n 14721459_1141587045888140_6526923141589572091_n 14729220_1141586345888210_6068193012571278122_n 14900568_1141586609221517_113482844832033412_n 14907226_1141584089221769_3750160617738544597_n 14908163_1141586105888234_5032068651404821036_n 14910502_1141584605888384_6130218683070459822_n 14915153_1141586899221488_9185131007031823777_n 14915438_1141584509221727_1543125322995632777_n 14925810_1141585985888246_4270742015658489728_n 14937211_1141586275888217_4402739006286382658_n 14937415_1141585932554918_4788629447756302654_n