Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Вардарци последната етапа ја работат во Хиподром
(ФОТО) Вардарци последната етапа ја работат во Хиподром

(ФОТО) Вардарци последната етапа ја работат во Хиподром

Во тренинг-кампот на црвено-црните во скопската населба Хиподром се работи последната фаза од мисијата “Малме„. Овде избраниците на Гоце Седлоски се подготвуваат после двонеделните подготовки во Австрија, а пред заминувањето за Шведска.