Tuesday ,31 January 2023
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар ген.2011 во Детската лига за ривал ја имаше Фортуна
(Фотогалерија) ФК Вардар ген.2011 во Детската лига за ривал ја имаше Фортуна

(Фотогалерија) ФК Вардар ген.2011 во Детската лига за ривал ја имаше Фортуна

ФК Вардар генерација 2011, во текот на вчерашниот ден  одигра дуел од Детската лига против тимот на ФК Фортуна. Во продолжение фотографии од оваа средба:

1 2 3 4 6 7 11 309551549_135480005905761_6877612258572734226_n 310640797_135479965905765_2106103980696462189_n 311064968_135480315905730_3822297404592294640_n 311211013_135479625905799_5809247219053633296_n 311286328_135480065905755_2418975766638392674_n 311302355_135480159239079_3178068990022855051_n 311336862_135480105905751_5071813580924815474_n 311380108_135480342572394_3430793914910021183_n 311450334_135479815905780_6014366293029100608_n 311573313_135479635905798_6501716551662918761_n 311776895_135479762572452_5784193632651383500_n 311847358_135479825905779_5209200876462252693_n