Sunday ,29 May 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Две убедливи победи за ФК Вардар генер. 2008 во детската лига
(Фотогалерија) Две убедливи победи за ФК Вардар генер. 2008 во детската лига

(Фотогалерија) Две убедливи победи за ФК Вардар генер. 2008 во детската лига

Генерацијата на ФК Вардар родени 2008 година во текот на вчерашниот ден одиграа два натпревари во рамките на детската лига. Вардар (1) беше поуспешен од Њу Старс (1) со резултат 8:2, додека Вардар (2) ја победи екипата на Њу Старс (2) со резултат 5:0.

Погледнете ја фотогалеријата од двата натпревари.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33