Monday ,21 June 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2009 со висок триумф го заврши есенскиот дел од сезоната
(Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2009 со висок триумф го заврши есенскиот дел од сезоната

(Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2009 со висок триумф го заврши есенскиот дел од сезоната

Генерацијата 2009 со убедлива победа го финишираше есенскиот дел од сезоната. Вардар (1) беше подобар од екипата на Албион, со конечен резултат од 10:0.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

72620387_151285959521383_7451430553871450112_o 72801363_151285802854732_3506115261243588608_o 74390484_151286059521373_7043906511885565952_o 74397202_151284949521484_9114734116162502656_o 74485426_151285439521435_934640005219876864_o 75418899_151285049521474_1353502799521906688_o 75580343_151285539521425_108032338893471744_o 76613070_151285679521411_6048511883571363840_o 76652269_151285382854774_8234025212119613440_o 76686436_151285099521469_7917751396764483584_o 76705132_151285709521408_7305817092224188416_o 76710772_151286006188045_4371841008665624576_o 76960165_151285812854731_664810046353309696_o 77238859_151284872854825_624629879974920192_o 77364251_151284762854836_4989227198662574080_o 78040782_151285869521392_6923709489874993152_o 78199282_151284769521502_6496318226257936384_o 78254914_151285242854788_2338404590803746816_o 78350181_151285759521403_2917917716234895360_o 78358934_151284962854816_5798637614072332288_o 78370897_151286112854701_1471437795401662464_o