Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Младите вардарци од генерација 2010 се надигруваа со екипата на Грозданоски
(Фотогалерија) Младите вардарци од генерација 2010 се надигруваа со екипата на Грозданоски

(Фотогалерија) Младите вардарци од генерација 2010 се надигруваа со екипата на Грозданоски

Во рамките на новото коло од детската лига, генерацијата 2010 на ФК Вардар одигра натпревар со екипата на Грозданоски, на кој како поуспешен се покажа противничкиот тим.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар на младите вардарци од генерација 2010.

276220829_4960231447356995_6976468428955428168_n 276298879_4960230424023764_4746025507121819343_n 276302735_4960231704023636_6164217267040008179_n 277000139_4960230097357130_2786514472958607220_n 277000748_4960231494023657_940102908631547008_n 277002795_4960230784023728_8052456577050248499_n 277681352_4960230684023738_3336757915424265469_n 277727375_4960231280690345_6667211583137742757_n 277734162_4960230494023757_3915163476103491664_n 277745375_4960230514023755_2294355487093233899_n 277756807_4960231557356984_2008488756739686526_n 277759550_4960231200690353_2545560676884748211_n 277769226_4960230167357123_2722192598346917864_n 277772238_4960230647357075_5722888820041226359_n 277789331_4960230584023748_2037322419889529034_n 277803742_4960230934023713_5450595983007255859_n