Saturday ,13 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер.2012 заврши со натпревари во Детската Лига
(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2012 заврши со натпревари во Детската Лига

(Фотогалерија) ФК Вардар генер.2012 заврши со натпревари во Детската Лига

Генерацијата 2012 ги заврши настапите за оваа натпреварувачка сезона во Детската Лига. Нашите млади надежи „паднаа“ на првата елиминациска пречка откако беа поразени од екипата на Сарај со резултат 2:7.

Погледнете фотографии од овој натпревар.

281143095_983365889037646_396661002923857794_n 281144587_983365115704390_837262745042886534_n 281145974_983365715704330_2534141713830707284_n 281151418_983365032371065_3773712796702788101_n 281446531_983366079037627_4630684803449292237_n 281466171_983365155704386_8015736807825636102_n 281490958_983366089037626_512709403294032063_n 281577445_983365075704394_6700157125012465323_n 281592935_983364929037742_2352218425618644721_n 281645921_983365675704334_7716588281434966837_n 281648869_983365549037680_2468601647314205801_n 281748399_983366025704299_264244401605251584_n 282016017_983365629037672_4363366061488063195_n 282250823_983365445704357_6196202998833732366_n 282656947_983365625704339_8485006034786388726_n