Wednesday ,06 July 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ФОТО) Вие одлучивте – Гачевски најдобар поединец во Турција
(ФОТО) Вие одлучивте – Гачевски најдобар поединец во Турција

(ФОТО) Вие одлучивте – Гачевски најдобар поединец во Турција

Вие одлучивте. На анкетата на “Вардар Фанс”, според нешто повеќе од 414 навивачи, јунак на средбата во Турција беше голманот на Вардар, Филип Гачевски. Популарниот Гача во неколку наврати со одлични интервенции ги откажа sвездите на Фенербахче.

Фото од анкетата:
21175055_1566769196713666_285917387_n