Thursday ,13 August 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар (1) генер.2011 минимално поразен од Кул
(Фотогалерија) ФК Вардар (1) генер.2011 минимално поразен од Кул

(Фотогалерија) ФК Вардар (1) генер.2011 минимално поразен од Кул

Генерацијата 2011 на ФК Вардар во изминатово коло на детската лига одигра два натпревари. Еден од нив беше дуелот на Вардар (1) против Кул (1) кој го доби противникот со резултат 1:2.

Погледнете фотографии од овој меч.

1 2 3 4 5 6 7 8 72722428_10215609631616054_8831424634365673472_o 74270533_10215609628215969_5698139927716298752_o 74336155_10215609635376148_3363802198495461376_o 74632420_10215609629656005_34898846957961216_o 74632498_10215609630616029_4653190847209144320_o 74835074_10215609634536127_7498326318228963328_o 74877376_10215609642256320_5630382227301859328_o 74888293_10215609628815984_6511360670607343616_o 74908222_10215609636656180_6642875575687970816_o 75453479_10215609632736082_237766984324874240_o 76269781_10215609639696256_6842864766411603968_o 77096282_10215609634136117_2885069132045221888_o