Wednesday ,30 September 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Најмладите вардарци од генер. 2011 одиграа меч со шампионот во детската лига
(Фотогалерија) Најмладите вардарци од генер. 2011 одиграа меч со шампионот во детската лига

(Фотогалерија) Најмладите вардарци од генер. 2011 одиграа меч со шампионот во детската лига

Генерацијата 2011 на ФК Вардар го одигра и 3.коло во детската лига, во кое се сретнаа со шампионот во оваа генерација, се работи за екипата на Њу Старс која минатата сезона го освои првото место. Противникот беше многу подобар на овој меч и славеше убедливо со резултат 1:8.

Погледнете фотографии од овој натпревар.

1 2 3 4 5 6 7 9 10 11