Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2012 против Шкупи, во детската лига на ФФМ
(Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2012 против Шкупи, во детската лига на ФФМ

(Фотогалерија) ФК Вардар генер. 2012 против Шкупи, во детската лига на ФФМ

Во рамките на детската лига, генерацијата 2012 на ФК Вардар во текот на вчерашниот ден одигра нов натпревар во ова натпреварување. Нашите млади надежи се надигруваа со екипата на Шкупи, натпревар на кој дадовме максиум на теренот.

Погледнете ја фотогалеријата од натпреварот на младите вардарци од генерација 2012.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 277671618_4959966484050158_4021628145681385386_n 277726522_4959963710717102_4410108755462591049_n 277741782_4959965777383562_1876148883617709507_n 277771380_4959966400716833_6038937020407679841_n