Sunday ,26 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Младите вардарци од генерација 2012 одиграа натпревар против екипата на Албарса
(Фотогалерија) Младите вардарци од генерација 2012 одиграа натпревар против екипата на Албарса

(Фотогалерија) Младите вардарци од генерација 2012 одиграа натпревар против екипата на Албарса

Единствениот натпревар во текот на вчерашниот ден во Детската Лига го одигра генерацијата 2012 на ФК Вардар. Нашите млади надежи за противник го имаа тимот на Албарса. Иако бевме минимално поразени, сепак пруживе добра игра која ветува дека во иднина ќе остваруваме подобри резултати.

Погледнете фотографии од натпреварот на генерација 2012 против екипата на Албарса.

277791930_3028186927492344_151006872834943038_n 278062346_3028187630825607_2282620209742726238_n 278064909_3028185540825816_4168500827708624786_n 278070083_3028188017492235_2158113054113368491_n 278077118_3028187304158973_7232382652949310059_n 278089259_3028186054159098_1951526164526706407_n 278118433_3028187914158912_5067252901547119425_n 278130046_3028186184159085_60275917222345787_n 278157815_3028186994159004_5730327706298593670_n 278164443_3028187467492290_3139774239775716480_n 278172411_3028186324159071_3099297014560774665_n 278177633_3028185464159157_777707909098699515_n 278234511_3028186880825682_3168167651984867056_n