Wednesday ,12 December 2018
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (Фотогалерија) Кадетите на Вардар подобри од Милано, следното коло дуел со лидерот Македонија ЃП
(Фотогалерија) Кадетите на Вардар подобри од Милано, следното коло дуел со лидерот Македонија ЃП

(Фотогалерија) Кадетите на Вардар подобри од Милано, следното коло дуел со лидерот Македонија ЃП

Кадетите на Вардар лесно и убедливо го совладаа тимот на Милано од Куманово со резултат 9:0. Во следното коло кадетите на Вардар ги очекува гостување кај тимот на Македонија ЃП, кој е лидер на табелата во кадетската лига.

Фотогалерија од овој дуел: text-vardarfans
22552483_10210604409288624_1281501559084954123_n
22552521_10210604392088194_5307314483713654825_n 22552809_10210604383287974_6806518374081456048_n 22555120_10210604396368301_6924291968185819396_n 22687589_10210604409248623_1245266185300500667_n 22687842_10210604411768686_3263933573235894094_n 22687935_10210604392448203_470908848220668627_n 22688101_10210604414088744_4064827406588782009_n 22688468_10210604413608732_781236162558786991_n 22688552_10210604383687984_6990042237181083435_n 22688725_10210604391488179_6247973034036087800_n 22728651_10210604408688609_9032065675485858000_n 22788663_10210604383727985_8669422353804368197_n