Tuesday ,28 May 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Популарниот „Муто“ и неговите голмани на тренинг
(Фотогалерија) Популарниот „Муто“ и неговите голмани на тренинг

(Фотогалерија) Популарниот „Муто“ и неговите голмани на тренинг

Младинските екипи на ФК Вардар стартуваа со подготовки за пролетниот дел од сезоната во младинската Супер Лига. Тука се и вардаровите голмани кои работат со Слободан Мутибариќ.

На вчерашниот тренинг беа присутни Андреј Данстак (2006), Лука Јаневски (2007), Дарко Јовчев (2008) и Стефан Нанчовски (2006) кој се наоѓа на проба во Вардар од фудбалската школа-Грозданоски.

Погледнете преку фотографии како изгледаше тренингот на младите вардарови голмани.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 272647944_4766425956737546_4258900643731376821_n 272649741_4766425883404220_433103746999984614_n 272662918_4766425490070926_5696947537174320683_n 272694616_4766423896737752_749677989254533110_n 272711067_4766425153404293_6330550857979104070_n 272716446_4766424953404313_7056468331785546925_n 272716446_4766426333404175_788871319231160090_n 272789096_4766424583404350_2444769403560916122_n 272833250_4766424400071035_9117911269329619081_n 272850055_4766425693404239_346708773061009464_n 272852494_4766426080070867_8817591070842344366_n