Wednesday ,23 September 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > У-18 > (Фотогалерија) Нов триумф за вардаровите кадети, четири голови во мрежата на Њу Старс
(Фотогалерија) Нов триумф за вардаровите кадети, четири голови во мрежата на Њу Старс

(Фотогалерија) Нов триумф за вардаровите кадети, четири голови во мрежата на Њу Старс

Кадетите на ФК Вардар стигнаа до нов триумф, вкупно петти за црвено-црните во кадетската супер лига. На домашен терен вардаровите кадети убедливо ја победија екипата на Њу Старс 4:0 ( 1:0).

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

70396714_145138676802778_515195466187538432_n 73268915_145139350136044_9102988093572513792_n 73349260_145138503469462_3044867616540721152_n 73361224_145138180136161_5580270563231793152_n 73399895_145139403469372_4597343739646574592_n 73497954_145138760136103_1733084303971057664_n 74344534_145138416802804_6953052865355055104_n 74385180_145138926802753_963165661876453376_n 74386506_145138953469417_2872212413732618240_n 74434032_145138283469484_6368028540968894464_n 74454334_145137973469515_4137915245521797120_n 74580964_145139253469387_6275792864156844032_n 74612368_145138190136160_4282312874942005248_n 74883979_145138056802840_245323940627480576_n 75069646_145138656802780_4871431510047064064_n 75210355_145137833469529_8769293538677489664_n 75348947_145138440136135_272038723107946496_n 75543591_145137943469518_3417675394923364352_n 75594458_145139280136051_1228648808896790528_n 76228034_145139070136072_4862224719367110656_n