Saturday ,08 August 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Осми триумф во серија за момците на Спасески, генер. 2006 подобра од Форца
(Фотогалерија) Осми триумф во серија за момците на Спасески, генер. 2006 подобра од Форца

(Фотогалерија) Осми триумф во серија за момците на Спасески, генер. 2006 подобра од Форца

Генерацијата 2006 на ФК Вардар предводена од Филип Спасески стигна до осмата последователна победа сезонава во рамките на регионалната-скопска лига. На теренот на Академијата за противник ја имавме екипата на Форца која ја совладавме со резултат 3:0.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

1 2 3 4 5 6 7 8 69588801_149599753023337_45262383999877120_o 72188125_149598426356803_4024777577787817984_o 72296215_149599859689993_8495238912539623424_o 73108070_149599746356671_2961362766427848704_o 73446332_149598063023506_8665578011283685376_o 74232802_149598306356815_4439658443485216768_o 74407605_149598376356808_4409228230825869312_o 74516609_149598203023492_1930092177505910784_o 74881519_149599279690051_7847024207501197312_o 75231864_149599239690055_5804882397736468480_o 75418273_149599103023402_5274699969587052544_o 75453422_149598253023487_8069883222902702080_o 75481909_149599023023410_4669911008863584256_o 75513460_149598949690084_1363363833980125184_o 75521962_149599309690048_3765900116238532608_o 75540060_149599399690039_4692385275643428864_o 75540201_149598679690111_1135118409898393600_o 75543475_149598636356782_292655102999658496_o 75635879_149598586356787_7093955980534218752_o 76179488_149599133023399_2285878832990781440_o 76191529_149599806356665_8453077439092883456_o 76638537_149598169690162_3498514530634301440_o 76642427_149599203023392_272454772294942720_o 76646867_149598879690091_4709818217185411072_o 76762612_149598713023441_7765354828842139648_o 77048573_149598536356792_4548605305470058496_o 77098438_149598823023430_1633395669194506240_o