Monday ,06 April 2020
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Две убедливи победи за вардаровата генер. 2007 во 3.коло од детската лига
(Фотогалерија) Две убедливи победи за вардаровата генер. 2007 во 3.коло од детската лига

(Фотогалерија) Две убедливи победи за вардаровата генер. 2007 во 3.коло од детската лига

Генерацијата 2007 на ФК Вардар во рамките на 3.коло од детската лига забележа две победи. Вардар (1) убедливо го совлада Шкупи со резултат 9:0, додека Вардар (2) беше подобар од Њу Старс (1), победувајќи со резултат 3:0.

Погледнете фотографии од двата натпревари на вардарци.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27